معرفی کارخانجات گروه

 

کارخانجات شادیلون

مجوز تاسیس كارخانجات تولیدی و صنعتی شادیلون توسط گروهی از متخصصین نساج در سال 1355 از اداره كل صنایع استان خراسان اخذ و با سرمایه گذاری بخش خصوصی با هدف تولید انواع نخهای پلی استر تكسچرایزینگ، انواع پارچه های تریکوی پلی استرو مخلوط پلی استر پنبه و پلی استر پنبه ورزشی، انواع پارچه های پلوش و کالای خواب در زمینی به وسعت (38250متر مربع) در اردیبهشت ماه 1357 به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...

کارخانجات مشهدنخ

کارخانجات تولیدی و صنعتی مشهد نخ یکی از کارخانجات مهم ریسندگی در ایران می باشد. این مجموعه با مدیریتی دقیق و کار آمد ضمن برقراری ارتباطی نزدیک با مراکز و شرکت های موفق داخلی و خارجی در صنعت نساجی، و با استفاده و بهره وری از تکنولوژی و علوم جدید ریسندگی و آموزش مستمر پرسنل، سعی در بهینه سازی سیستم های تولید و اصول مدیریتی خود داشته و دارد. از افتخارات این مجموعه تولید انبوه، تنوع محصولات و کالاهای با کیفیت می باشد .

ادامه مطلب...

کارخانجات نوبافت شادیلون

شرکت نوبافت شادیلون یکی از معدود کارخانجاتی است که در کمترین زمان ممکن بنا و در زمان بسیار کوتاهی به تولیدی متنوع با کیفیت و کمیت مطلوبی رسید . ساخت این شرکت در اردیبهشت سال 1383 شروع و پس ازمدت 6 ماه به مرحله نصب ماشین آلات رسیده و به دنبال آن در یک دوره شش ماهه تمامی ماشین آلات نصب شده ، به تولید رسیدند.

ادامه مطلب...

  •